Trilogy Challenge Cheb

V Chebu na našem domácím hřišti DG Myslivna jsme 29.08.2020 pořádali mezinárodní turnaj Trilogy Challenge. Tato výzva je vyhlášena předními výrobci discgolfových disků a příslušenství Latitude 64°, Dynamic Discs a Westside Discs.

Na turnaj se přihlásilo 45 hráčů, hráček a hráčat nejen z Česka. Ve svém hráčském balíčku měl každý z nich tři disky L64° SPZ3, DD Bounty, WSD Crown, mini- disk, utěrku na disky, tužku a skore kartu.

Hrálo se na dvě kola chebského 18 jamkového hřiště a pro potřeby této výzvy byl par hřiště upraven na 54 hodů. První kolo se hrálo jen s disky z hráčského balíčku a druhé již s vlastními disky. Bylo velmi zajímavé sledovat jak někteří hráči zlepšují či zhoršují výsledek s vlastními disky oproti hře s disky prvního kola.

V kategorii MPO si s nástrahami výzvy nejlépe poradil Pavel Sedlák (DG Česká Lípa), druhý byl Ladis Dragoun (DG Albium Ústí nad Labem) a třetí Jan Veselý (Caurus Egra).

Kategorii FPO nejlépe zvládla Marcela Tomášů (DG Albium Ústí nad Labem) o dva hody před domácí Lenou Melzner (Caurus Egra), třetí byla Markéta Sedláková (DG Česká Lípa).

Nejmladší kategorii vyhrál Václav Josef Vlček (DG Ultimo Kadaň), o druhé a třetí místo zavládl kruto-přísný boj, kde druhé místo nakonec bral Kajda Zdeněk (Caurus Egra) a třetí skončil Dušan Čonka j. (DG Players Cheb).

Mimo soutěž si s námi zahráli Kyle a Nikča. Díky, že přišli za zábavou.

Na závěr můžeme úplně v klidu říct, že jakmile bude vyhlášena další výzva, velmi rádi bude její součástí.